KONST / Litografier / Serigrafi 12931068
nr 1293 1068
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Hembränt". Signerad, numrerad 5/20, daterad -06. Serigrafi, oramat löst blad, 59x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:14:40
23/11 15:05:28
150 kr
24/11 17:54:06
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg